Darmowe ogłoszenia: ogłoszenie

Nr. 279 | (1) | Zakres OGÓLNOPOLSKI | Okres ważności: 20.02.2018 - 27.02.2018 | Aktualne jeszcze przez: 5 dni
Główny obrazek ogłoszenia

Kontakt w sprawie ogłoszenia

Autor wyłączył kontakt w sprawie ogłoszenia

Autor ogłoszenia

W portalu od 2017-10-18 22:34:21

Praca od zaraz CZECHY- 3300zł

OPIS STANOWISKA PRACY
  • Przemysł samochodowy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Produkcja foteli samochodowych marki BMW
  • Kontrola końcowych produktów oraz pakowanie
  • Praca z prostą dokumentacją produkcyjną oraz instrukcjami
  • Praca w trybie 3-zmianowym
  • Czas pracy: zmiana rano i popołudniu 9 godzin, zmiana nocna 6 godzin
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym
WYMAGANIA
  • Wymagana sprawność manualna

KORZYŚCI
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3.317 zł netto
  • Zapewnione zakwaterowanie – dofinansowane w 100 % (CAŁKOWICIE DARMOWE)
  • Obiad lub kolacja na każdej zmianie – dofinansowane w 100 % (CAŁKOWICIE DARMOWE)
  • Dojazd z mieszkania do fabryki / wg miejsca zakwaterowania bezpłatny lub 500 Kc / miesiąc
  • Coroczne podwyżki wynagrodzenia
  • Odzież roboczą zapewnia i finansuje pracodawca
  • 20 dni urlopu
  • Opieka koordynatora

Zainteresowany: Zadzwoń: +48 534 963 362

= Mapa jest niedostępna =
135 wyświetleń
Kategoria: Oferty pracy / praca fizyczna