Darmowe ogłoszenia: ogłoszenie

Nr. 244 | (3) | Mazowieckie | Okres ważności: 17.08.2017 - 17.08.2018 | Aktualne jeszcze przez: 55 dni
Główny obrazek ogłoszenia

Kontakt w sprawie ogłoszenia

Autor ogłoszenia

W portalu od 2015-12-14 12:24:55

Szukam Ciebie

Jestem zwyczajnym, całkiem zdrowym i normalnym, wysportowanym i pozbawionym (szkodliwych) nawyków młodym chłopcem, lekko po czterdziestce.

Z zawodu jestem fotografem, choć ukończyłem I stopnia studia o kierunku pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną. Oprócz samej fotografii, z której niestety ciężko mi jest się utrzymać, zawodowo zajmuje się tłumaczeniami oraz udzielam korepetycji z kilku różnych przedmiotów, w tym język angielski. Mam dużo zainteresowań, którym poświęcam sporo wolnego czasu, ale sądzę, że nie ma sensu o tym tutaj się za bardzo rozpisywać. Dodam tylko, że niestety - bo często na pewnym poziomie cierpię z tego powodu - jestem kompletnym ateistą.

Postanowiłem opracować i umieścić tutaj to ogłoszenie ponieważ jestem całkiem rozczarowany swoim dotychczasowym życiem miłosnym, a dodatkowo, z jakiejś nieznanej mi przyczyny, czuję się nieśmiały w obecności kobiet, których nie znam, szczególnie gdy nie otaczają mnie moi znajomi, więc mam wielkie trudności z nawiązywaniem nowym kontaktów z dziewczynami w sposób tradycyjny,

Czego szukam? Szukam pozytywnie nastawionej do życia kobiety która mnie niekoniecznie całkiem zrozumie, lecz napewno pokocha. Twój wiek, wygląd i inne sprawy nie mają znaczenia. 

Jeśli jesteś pełnoletnia, kobieca, wolna od nałogów i masz ochotę mnie poznać napisz do mnie, a na pewno odpowiem i być może coś z tego wyniknie. 

Lokalizacja na mapie

220 wyświetleń
Kategoria: Randki i związki / On szuka jej