Darmowe ogłoszenia: ogłoszenie

Nr. 226 | (2) | Mazowieckie | Okres ważności: 04.08.2017 - 04.08.2018 | Aktualne jeszcze przez: 42 dni
Główny obrazek ogłoszenia

Kontakt w sprawie ogłoszenia

Autor ogłoszenia

W portalu od 2017-07-01 12:58:21

Rozwódka szuka mężczyzny

Jestem naturalną, niedawno rozwiedzioną, szczupłą i ładną (tak twierdzą nawet bardzo młodzi mężczyźni) blondynką po 40-stce, o karnacji jasnej i piwnych oczach. Mam 158cm wzrostu i jestem bardzo wysportowana. 

W przeszłości byłam instruktorką fitnessu, ale moja dalsza kariera zawodowa pociągnęła mnie w innym kierunku.  
Jestem bardzo romantyczna i uwielbiam tego samego typu mężczyzn. Dla mnie w związku liczą się głównie uczucia, romantyczne rozmowy, wzajemne przyciąganie się, a bez tego uważam że związek nie ma większego sensu. 

Miłość dla mnie to patrzenie w oczy ukochanej osoby przy romantycznej kolacji, czy wspólnym spędzaniu czasu w dowolny sposób. 

Poszukuję faceta raczej wysportowanego, silnego i dość wysokiego (raczej powyżej 175cm wzrostu), w wieku od 25 - 50 lat, który byłby moją drugą połową i potrafiłby mnie szanować i kochać, z którym mogłabym porozmawiać i naprawdę się pośmiać w naturalny i swobodny sposób. 

Szukam mężczyzny z którym czułabym się na luzie, mężczyzny który przyciągnie mnie wyglądem ale zatrzyma charakterem, tylko czy są jeszcze tacy panowie?

Nie interesują mnie mężczyźni szukający przelotnych przygód, głównie seksu, kobieciarze i inni nałogowcy, którym z góry mogę podziękować.
= Mapa jest niedostępna =
315 wyświetleń
Kategoria: Randki i związki / Ona szuka jego