Darmowe ogłoszenia: ogłoszenie

Nr. 254 | (1) | Dolnośląskie | Okres ważności: 03.09.2018 - 03.09.2019 | Aktualne jeszcze przez: 195 dni
Główny obrazek ogłoszenia

Kontakt w sprawie ogłoszenia

Witryna web:

Autor ogłoszenia

Zalogowany z Fb

Biuro rachunkowe online

Nie musisz już jeździć do biura, stresować się w korkach, stać w kolejce na poczcie. Elektroniczna komunikacja z biurem to drzwi do przyszłości dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Oferuję księgową obsługę małych firm online. Zapraszam przedsiębiorców z całego Kraju.  

Moja oferta jest skierowana do ludzi biznesu, którzy mają zbyt mało czasu na odwiedzanie biura rachunkowego w ustalonych z wyprzedzeniem godzinach i preferują bardziej wygodne formy kontaktu z księgową, które w dzisiejszych czasach są możliwe dzięki wszechobecnej technologii. Jest to bardzo efektywne rozwiązanie, komunikacja w formie elektronicznej umożliwia szybki dostęp do ważnych informacji i błyskawiczny kontakt - w razie potrzeby - z fachową pomocą i na pewno jest to bardziej ekonomiczna forma współpracy niż w przypadku stacjonarnego biura rachunkowego.

Każdy mój Klient otrzymuje dostęp do bezpłatnej aplikacji online - działającej w chmurze - zintegrowanej z moim programem księgowym, służącej do wystawiania faktur, które można automatycznie wysyłać do własnych klientów za pomocą poczty elektronicznej. Aplikacja umożliwia także prowadzenie magazynu, a nawet sklepu internetowego oraz sprzedaży na Allegro. Można nią również pobierać listy płacowe oraz inne dokumenty. 

Współpraca

Preferuję model współpracy oparty na przekazywaniu dokumentów elektronicznych do biura rachunkowego, czyli skanów dokumentów. Klient przechowuje oryginały dokumentów, na własne potrzeby, podczas gdy biuro rachunkowe przechowuje całą dokumentację w formie elektronicznej. Jest to rozwiązanie obecnie przewidywane przez przepisy prawa obowiązujące w Polsce.  

 Komunikacja z księgowym

Moje dotychczasowe doświadczenie w pokazuje, że dla właścicieli firm korzystających z usług biura rachunkowego szczególnie istotny jest dobry kontakt ze swoim księgowym, którego niewątpliwie wymagają przeróżne sytuacje, w których niezbędna okazuje się szybkia i fachowa konsultacja. Rzadko który przedsiębiorca chętnie poświęca swój cenny czas, aby przyjść osobiście do biura po poradę w tego typu przypadkach. 

Kontakt ze mną odbywa się poprzez dostępne środki komunikacji. Utrzymanie ciągłości kontaktu możliwe jest w dowolny i preferowany przez Państwa sposób, tj. telefonicznie, mailowo, poprzez skype, czy WhatsApp lub też inne aplikacje z których chętnie Państwo korzystają i które pozwalają ograniczyć do minimum nie tylko koszty rozmów, lecz także ilość Państwa cennego czasu, poświęconego na rozmowy ze mną.

Lokalizacja na mapie

371 wyświetleń
Kategoria: Firmy / Biuro