Darmowe ogłoszenia: ogłoszenie

Nr. 247 | (2) | Zakres OGÓLNOPOLSKI | Okres ważności: 23.08.2018 - 23.08.2019 | Aktualne jeszcze przez: 184 dni
Główny obrazek ogłoszenia

Kontakt w sprawie ogłoszenia

Witryna web:

Autor ogłoszenia

W portalu od 2017-08-21 07:49:00

Biuro rachunkowe online

Nie masz już potrzeby przemieszczania się do biura, stania w korkach, spędzania Twojego cennego czasu na poczcie. Elektroniczna komunikacja to drzwi do przyszłości dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Oferuję usługę księgowości online dla małych firm. Zapraszam przedsiębiorców z całej Polski.  

Moja oferta księgowości jest przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy za bardzo cenią swój czas by odwiedzać księgową w biurze w ustalonych godzinach i wolą kontakty z księgową online, poprzez pocztę elektroniczną. Jest to bardzo wygodny sposób podejścia do tej kwestii, umożliwiający błyskawiczny dostęp do potrzebnych danych i natychmiastowy kontakt w razie potrzeby z fachową pomocą i na pewno jest to bardziej przystępne cenowo rozwiązanie niż klasyczne biuro rachunkowe.

Każdy mój Klient otrzymuje dostęp do bezpłatnego programu online (serwer pracujący w chmurze) połączonego z moim programem księgowym, do wystawiania faktur z możliwością automatycznej wysyłki do swojego klienta za pomocą poczty elektronicznej, prowadzenia magazynu, a nawet sklepu internetowego i sprzedaży w Allegro, a także do pobierania list płacowych oraz innych ważnych dokumentów.

Ponoszę pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług.  Sposób prowadzenia księgowości dostosowuję indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracuję na najnowszych, regularnie aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych. 

W zakresie usług mojego biura mieści się:
- prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów;
- prowadzenie ewidencji ryczałtu;
- podatek VAT, w szerokim jego rozumieniu (deklaracje,  WDT, WNT,  odwrotne  obciążenie, itp.);
- ZUS deklaracje i sprawy pracownicze;
- deklaracje PIT.

= Mapa jest niedostępna =
339 wyświetleń
Kategoria: Firmy / Usługi dla firm