Darmowe ogłoszenia: ogłoszenie

Nr. 246 | (2) | Zakres OGÓLNOPOLSKI | Okres ważności: 23.08.2018 - 23.08.2019 | Aktualne jeszcze przez: 184 dni
Główny obrazek ogłoszenia
Obrazek galerii ogłoszenia

Kontakt w sprawie ogłoszenia

Witryna web:

Autor ogłoszenia

W portalu od 2017-08-21 07:49:00

Biuro rachunkowe online

Nie musisz jeździć do biura, stać w korkach, spędzać czasu na poczcie. Elektroniczna komunikacja z biurem to drzwi do przyszłości dla Ciebie i Twojej firmy. Księgowość małych firm online. Zapraszam klientów z całego kraju.

Moja oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy mają niewiele czasu, by odwiedzać księgową w biurze w określonych godzinach i preferują kontakty osobiste z księgową poprzez drogę elektroniczną. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szybki dostęp do potrzebnych danych i ekspresowy kontakt w razie potrzeby z fachową pomocą i z pewnością jest to tańsze rozwiązanie niż "stacjonarne" biuro rachunkowe. Każdy mój Klient otrzyma dostęp do darmowego programu online (w chmurze) zintegrowanego z moim programem księgowym, do wystawiania faktur z możliwością automatycznej wysyłki mailowej do swojego klienta, prowadzenia magazynu, a nawet sklepu internetowego i sprzedaży na Allegro, pobierania list płacowych oraz innych dokumentów.

Ponoszę pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowuję indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracuję na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych. 

W zakres usług biura to:
- prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów
- prowadzenie ewidencji ryczałtu
- podatku VAT, w szerokim jego zakresie (deklaracje,  WDT, WNT, odwrotne obciążenie, itp)
- ZUS deklaracje i sprawy pracownicze
- deklaracje PIT

= Mapa jest niedostępna =
205 wyświetleń
Kategoria: Usługi / Różne