Aktualności i ważne informacje

Aktualności

25-06-2018

Uwagi dla moderatora

Formularz dodawania nowych ogłoszeń zawiera teraz specjalne pole tekstowe, w którym można umieścić ewentualne uwagi dla moderatora.
20-06-2018

Nowe możliwości w serwisie

W naszym serwisie pojawiły się nowe funkcje i możliwości! Znacznie usprawniliśmy sposób dodawania nowych ogłoszeń i tworzenia nowych kategorii.
16-06-2018

Od teraz bardziej SEO friendly

Cały czas pracujemy nad naszym portalem ogłoszeniowym i wprowadzamy stopniowe ulepszenia. Od dziś Twoje ogłoszenia posiadają bardziej SEO-przyjazne adresy url. Co to oznacza w praktyce? Otóż to, że publikowane ogłoszenia będą od dziś o wiele bardziej widoczne w całej sieci internet! Dawno Ciebie u nas nie było! Wpadnij do nas i koniecznie sprawdź co się zmieniło, a jeśli masz na to ochotę, to podziel się z nami Twoją opinią!
20-01-2018

Nowa kategoria główna ogłoszeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, właśnie dodaliśmy nową kategorię główną ogłoszeń p.t. Budowa i Remont, w której umieściliśmy początkowo kilkanaście podkategorii związanych z tematem. Zapraszamy!
27-08-2017

Nowe kategorie ogłoszeń

Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych użytkowników dodaliśmy dziś sporo nowych kategorii ogłoszeń z zakresu "Narzędzia i elektronarzędzia".
26-08-2017

Nowa funkcjonalność w portalu

W związku ze zgłoszeniami, które ostatnio otrzymaliśmy ze strony naszych użytkowników informujemy, że zostały już usunięte problemy techniczne występujące podczas wyszukiwania ogłoszeń za pomocą naszej wyszukiwarki. Jednocześnie bardzo miło jest nam poinformować Was wszystkich, iż w dniu dzisiejszym został zakończony pierwszy etap prac i testów związanych z nową funkcjonalnością wyszukiwarki ogłoszeń. Nowa funkcjonalność została już wdrożona i jest dostępna w portalu. Odwiedź nas już teraz, zobacz jak działa nasza nowa wyszukiwarka i podziel się z nami swoimi wrażeniami!
24-08-2017

Nowe zasady bezpieczeństwa

Od dziś w serwisie obowiązują nowe zasady ochrony danych osobowych, które mają zapobiegać zautomatyzowanemu gromadzeniu adresów email i numerów telefonów przez odwiedzające nasze strony boty. W trosce o bezpieczeństwo naszych użytkowników, wprowadzone zostały programistyczne zabezpieczenia uniemożliwiające botom odczyt tego typu informacji.
16-08-2017

Nowość: interaktywne mapy Google

Od dziś mapy Google są już aktywne w naszym serwisie. Funkcja jest jeszcze w fazie beta testów, ale można już z niej w pełni korzystać. Pozwól się łatwiej odnaleźć swoim potencjalnym kontaktom określając pozycję dotyczącą treści ogłoszeń na interaktywnej mapie Google! Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji już teraz!
11-08-2017

Od dziś bardziej atrakcyjne ogłoszenia

Od dziś redagowanie ogłoszeń w naszym portalu będzie o wiele prostsze, a zarazem przyjemniejsze i bardziej efektywne. Dotychczasowy formularz ogłoszeń został rozbudowany o nowoczesny i zaawansowany edytor wysiwyg, który umożliwia redagowanie ogłoszeń wizualnie bardziej atrakcyjnych, w łatwy i przyjemny sposób. Od dziś ogłoszenia mogą zawierać multimedia, dowolnie sformatowane akapity, grafikę połączoną z tekstem, dowolnie określone kolory tła i tekstu, różnego rodzaju tabele, listy numerowane i tym podobne rzeczy. To wszystko możesz u nas tworzyć samodzielnie, bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy z zakresu html i tym podobnych spraw. Gorąco zapraszamy do przetestowania nowych narzędzi i możliwości!
10-08-2017

Statystyki oglądalności ogłoszeń

Dziś zakończono wstępny etap prac nad nowym systemem statystyk oglądalności opublikowanych w naszym serwisie ogłoszeń, a rozwiązanie zostało już wdrożone i udostępnione online naszym wybranym beta testerom. Już niebawem będziesz mógł przeglądać statystyki oglądalności Twoich darmowych ogłoszeń, zawierające, między innymi, informacje takie jak przybliżona lokalizacja - na mapie - osób które wyświetlają Twoje ogłoszenia.
08-08-2017

Ważne zmiany w regulaminie serwisu

W dniu dzisiejszym zostały wprowadzone ważne zmiany w regulaminie naszego serwisu ogłoszeniowego. Zmiany regulaminu znajdują się pod adresem https://e-ogloszenia.info/regulamin.php#08082017
06-08-2017

Problemy z systemem powiadomień

W związku z dzisiejszymi zgłoszeniami ze strony użytkowników portalu, dotyczącymi problemów technicznych z nowo wdrażanym systemem powiadomień wewnętrznych, informujemy iż system powiadomień znajduje się obecnie w fazie testowej, a zgłoszone błędy zostały przez nas skrupulatnie odnotowane i uwzględnione. Dziękujemy za wszelkie przesłane nam w tej sprawie uwagi oraz zapewniamy, iż zgłoszone nam problemy zostaną niebawem rozwiązane przez nasz zespół techniczny.
03-08-2017

Nowy zakres ogłoszeń i powiadomienia

Idąc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników naszego portalu, dziś na listach wyboru województwa dotyczącego dodawanych ogłoszeń pojawił się nowy wpis pt. Zakres OGÓLNOPOLSKI. Opcja ta umożliwia dodawanie ogłoszeń o zakresie ogólnopolskim, nie ograniczonych do konkretnego województwa. Kolejną nowością jest rozpoczęcie pierwszych testów stopniowo wdrażanego nowego systemu powiadomień wewnętrznych. Zapraszamy!
28-07-2017

Aktualizacje treści ogłoszeń

Ponieważ, ze względów związanych z moderacją naszego serwisu, autor ogłoszeń nie może bezpośrednio modyfikować treści przekazanych do publikacji, bądź zaakceptowanych przez moderatorów, informujemy, iż została wdrożona możliwość aktualizowania ogłoszeń za pomocą dodatkowych wpisów, które użytkownik może wprowadzać w dowolnej chwili i bez jakichkolwiek ograniczeń. Tego typu wpisy widnieją w dolnym widoku ogłoszenia, pod tytułem Aktualizacje i Ważne Informacje. Aby zaktualizować własne ogłoszenia wystarczy, po uprzednim zalogowaniu się w serwisie, przejść do widoku Moje Ogłoszenia, a następnie do zawartości danego ogłoszenia i skorzystać z dostępnych tam narzędzi. Zapraszamy!
17-07-2017

Logowanie poprzez konto Facebook

W dniu dzisiejszym wdrożyliśmy testowaną od kilku tygodni możliwość logowania się do naszego portalu za pomocą zweryfikowanego konta użytkownika Facebook. W takim przypadku nie jest konieczne wypełnianie jakiegokolwiek formularza rejestracyjnego. Zapraszamy!
17-07-2017

Nowa kategoria - Turystyka

Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych użytkowników, utworzyliśmy dziś nową kategorię nadrzędną - Turystyka, zawierającą ponad 20 kategorii związanych z tym tematem. Zapraszamy!
13-07-2017

Prace techniczne - utrudnienia

W związku z trwającymi pracami technicznymi, w najbliższych dniach mogą wystąpić pewne ograniczenia funkcjonalności serwisu. Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
07-07-2017

Tworzenie nowych kategorii ogłoszeń

Gorące zmiany w sposobie tworzenia nowych kategorii ogłoszeń! Nie możesz znaleźć odpowiednich kategorii dla Twoich ogłoszeń w naszym serwisie? To teraz już żaden problem! Staramy się być coraz bardziej elastyczni. Możesz dodawać nowe ogłoszenia wybierając "Nowa kategoria" z list wyboru kategorii widocznych w formularzu! Jak to działa? Nasz serwis jest nieustannie moderowany w trosce o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, więc bezpłatnie i szybko utworzymy najbardziej pasujące kategorie i przypiszemy do nich Twoje nowe ogłoszenia zanim treści pojawią się online!
01-07-2017

Problemy techniczne rozwiązane

Uprzejmie informujemy naszych zarejestrowanych użytkowników, iż problemy techniczne, zgłaszany wielokrotnie w dniu wczorajszym, zostały dziś rozwiązane. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i zapraszamy do publikowania kolejnych ogłoszeń!
30-06-2017

Rangi użytkowników

W związku z planowanymi zmianami w naszym portalu, dziś została uruchomiona funkcjonalność związana z rangami użytkowników. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcji Pomoc
29-06-2017

Bezpłatne wyróżnianie ogłoszeń

Nowe narzędzie dostępne w sekcji Moje Ogłoszenia umożliwia bezpłatne wyrożnianie aktywnych ogłoszeń zarejestrowanych użytkowników naszego portalu. Ogłoszenia wyróżnione znajdują się na lepszych pozycjach, a także mają bardziej atrakcyjny wygląd w listach ogłoszeń. Wszelkie informacje związane z nowym narzędziem są dostępne w sekcji Pomoc.
25-06-2017

Poprawki techniczne i wizualne

Dziś zostały wprowadzone liczne poprawki techniczne, a także wizualne, zwiększające poziom funkcjonalności naszego portalu. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany okażą się przydatne.
17-06-2017

Wprowadzamy bezpieczną komunikację

Oprócz stosowanego już od kilku lat w naszym portalu prokokołu SSL, w tym tygodniu wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia związane z pocztą elektroniczną. Od dziś wszelkie powiadomienia Email, skierowane do użytkowników portalu, a także wszelkie wiadomości wysyłane za pomocą formularzy obecnych w portalu, są dodatkowo zabezpieczane protokołem TLS. Wprowadzona zmiana ma na celu podniesienie poziomu ochrony danych osobowych użytkowników naszego portalu.